...

Перевезення пацієнта із переломом шийки стегна

Перевезення пацієнта із переломом шийки стегна

Перелом шийки стегна — травма, що найбільш небезпечна в літньому віці, оскільки лікування триває дуже довго.

До симптомів належать:

  • інтенсивні больові відчуття;
  • знерухомлена кінцівка;
  • гематома, що локалізується в паховій області.

Під час перевезення хворого із переломом шийки стегна пацієнту може знадобитись певна медична допомога, наприклад, знеболювання, надання реанімаційної допомоги або іншої висококваліфікованої допомоги. Із цими завданнями завжди зможуть впоратися фахівці нашої швидкої медичної допомоги, які мають великий досвід та забезпечені всім необхідним обладнанням для надання допомоги як вдома, так і в умовах транспортування лежачих пацієнтів до медичного закладу.

Викликати приватну швидку допомогу краще безпосередньо після отримання травми. В такому випадку пацієнта не тільки швидко доставлять в профільний медичний заклад, а й зможуть надати всю необхідну своєчасну медичну допомогу.

Під час перевезення хворих по Україні або на великі відстані самостійне перевезення може бути небезпечним та завдати шкоду здоров’ю пацієнта. Зверніться в спеціалізовану службу медичних перевезень. Наші працівники протягом багатьох років здійснюють безпечні та комфортабельні перевезення лежачих хворих.

Особливості транспортування з переломом шийки стегна

Особливості перевезення хворого залежатимуть від його стану. В першу чергу важливо розуміти, що перелом, лікування, больові відчуття та знаходження в лікарні — це стрес, особливо для літніх людей. Саме тому важливо завчасно провести психологічну підготовку. Якщо є необхідність, проводиться медикаментозна підготовка седативними та знеболюючими препаратами.

Як здійснюється транспортування хворого з переломом шийки стегна?

Правильно організоване перевезення пацієнта із переломом шийки стегна:

1. Медична бригада проводить огляд, оцінку та моніторинг вітальних функцій.

2. Бригада проводить адекватне знеболювання, підбирає необхідну інфузійну терапію. В окремих випадках проводиться седація пацієнта.

3. При транспортуванні в лікувальний заклад проводиться іммобілізація пацієнта вакуумними шинами (вакуумним матрацом).

4. Фіксація на спинальному щиті.

5. Дбайливе перенесення в автомобіль швидкої допомоги (реанімобіль).

6. Транспортування хворого проводиться в ношах, закріплених на гідравлічній платформі, з триваючим моніторингом вітальних функцій.

Протягом всієї подорожі проводиться контроль життєво важливих показників пацієнта із переломом шийки стегна. В автомобілі є всі необхідні медикаментозні препарати та обладнання, тобто все для перевезення хворих з важкими травмами.

Не варто ризикувати та проводити транспортування хворого на непідготовленому для цього транспорті. Зверніться до професіоналів в службу медичних перевезень!

Тому, якщо вам необхідна послуга перевезення хворого з переломом шийки стегна, то радимо звернутися саме в нашу службу платної швидкої допомоги. Наші лікарі не тільки швидко прибудуть на місце, але й зроблять все необхідне, щоб зберегти життя та здоров’я пацієнта, забезпечити максимально швидке та комфортне перевезення хворого в профільну клініку!

Серафинит - АкселераторОптимизировано Серафинит - Акселератор
Включает высокую скорость сайта, чтобы быть привлекательным для людей и поисковых систем.