...

Транспортування хворого в Європу

Транспортування хворого в Європу

Європа — це союз держав різних національностей. Європа — це 43 держави, які мають визнання більшості членів ООН, 7 держав мають обмежене визнання або не визнані. 5 держав лише частково розташовані в Європі. Транспортування хворого в Європу — це досить серйозне завдання, яке під силу здійснити не кожній компанії.

Якщо вам потрібно перевезти лежачого хворого родича або близьку людину в країну Європи, можете сміливо звертатись до нас! Наша компанія неодноразово займалась транспортуванням лежачих пацієнтів в Європу та ближнє зарубіжжя. Наші водії — професіонали з великим досвідом, вони готові в будь-який час вирушити в іншу країну Європейського Союзу. Вам потрібно тільки визначитися з датою та часом подачі спеціального санітарного автомобіля. Професійне міжнародне перевезення здійснюється спеціально обладнаним автомобілем (реанімобілем).

В кожному автомобілі встановлено сучасне обладнання для перевезення лежачих хворих по Європі. Під час поїздки ви або ваша близька людина відчуватиме себе максимально комфортно, адже в салоні автомобіля встановлено кондиціонер та автономний обігрівач. Для лежачого хворого облаштовано лежаче місце, як в автомобілях швидкої допомоги, та амортизаційний приймач, який максимально зменшує вібрації та коливання при транспортуванні по автомобільній трасі.

Міжнародне транспортування пацієнта дозволяє:

  • Здійснити перевезення в найкоротший термін, скоротити час на митницю, контроль та оформлення документів;
  • Виконати трансфер найбільш безпечним видом транспорту;
  • Створити абсолютно безпечні умови для хворого під час посадки та висадки;
  • Забезпечити пацієнту повний медичний контроль протягом подорожі.

Ми готові взяти на себе всі клопоти щодо забезпечення міжнародного транспортування пацієнта. Організація такого перевезення включає наступні етапи:

  • Лікарі та інший супроводжуючий персонал ознайомлюються зі всіма необхідними документами, з історією хвороби хворого та підбирають найбільш оптимальний спосіб транспортування;
  • Збирається необхідний комплект документів, вирішується питання із візою, якщо потрібно;
  • З приймаючою стороною обговорюються умови госпіталізації, подальшого перебування та лікування пацієнта;
  • З родичами хворого обмовляється час рейсу та вартість;
  • Після опрацювання всіх питань та їх узгодження складається договір на перевезення.

Наша компанія здійснює перевезення хворих з України в будь-яку країну Європи та світу. Ми транспортуємо хворих на санітарному та медичному транспорті, а також організовуємо відправку хворого на літаку. Спосіб перевезення хворого в інше місто або країну залежить від стану пацієнта та відстані транспортування.

Вартість перевезення або доставки лежачого хворого в іншу країну Європи або ближнього зарубіжжя, умови, дата та час обумовлюються окремо. Ви можете бути впевнені, що якість наданих послуг нашої служби завжди залишається на висоті.

Наша репутація для нас дуже важлива і ми Вас не підведемо!

Серафинит - АкселераторОптимизировано Серафинит - Акселератор
Включает высокую скорость сайта, чтобы быть привлекательным для людей и поисковых систем.