...

Зустріч пацієнта в Аеропорту та на ж/д вокзалі

Зустріч пацієнта в Аеропорту та на ж/д вокзалі

Уточнення діагнозу або продовження лікування часто ставлять пацієнта перед необхідністю далекої подорожі. Найдоступніші варіанти переміщення на далекі відстані – залізничний транспорт та літак. Проте виникає питання, як доставити хворого, особливо лежачого, на залізнодорожний вокзал або в аеропорт та як перевезти його з вокзалу в обрану клініку.

Дорога з аеропорту або ж\д вокзалу для лежачого хворого може бути комфортною, якщо правильно підібрати службу трансферу.

Автомобіль з обладнанням для перевезення лежачих хворих, літніх людей, осіб з обмеженими можливостями, інвалідів, а також супровід осіб медичними працівниками гарантують своєчасне прибуття пасажира на місце призначення, посадку на літак або поїзд. Такі ж послуги використовуються для транспортування пацієнта додому, зустрічі з аеропорту або залізничного вокзалу.

Умовно такі перевезення можна розділити на чотири категорії залежно від складності:

 • Санітарна — загальний трансфер для малорухливих людей;
 • Фельдшерська — передбачає присутність медичного співробітника, можливе надання допомоги в дорозі;
 • Лікарська — присутня бригада фельдшер і лікар швидкої допомоги;
 • Реанімаційна — транспортний засіб (реанімобіль) підготовлений для проведення більшості термінових реанімаційних заходів, присутні лікар, фельдшер та медсестра-анестезіолог.

Чим вище рівень складності, тим вище вартість послуги трансферу, але натомість гарантується збереження життя та здоров’я хворого в ситуації, коли він сам не може подбати про себе.

Транспортування хворого з залізнодорожного вокзалу

У призначений час бригада медичних працівників на сучасному автомобілі швидкої допомоги прибуде для зустрічі поїзда. Хворого дбайливо транспортують з вагона в автомобіль, після чого в терміновому порядку доставлять до відповідного лікувального закладу. Якщо організовується перевезення хворого на вокзал, наша команда прибуде в лікарню та транспортує пацієнта з ліжка в санітарне таксі або реанімобіль. Після прибуття на вокзал, хворого перемістять у вагон безпосередньо на його місце.

Здійснюючи перевезення важких хворих, ми виконуємо:

 • Переміщення лежачого пацієнта між вокзалом та лікарнею від пасажирського місця до ліжка.
 • Медичний огляд та спостереження в дорозі.
 • Надання невідкладної медичної допомоги при необхідності.

Завдяки високій кваліфікації медичних співробітників та сучасному оснащенню автомобілів, подорож для хворого пройде без стресу та хвилювань. Це особливо важливо для підтримки стабільного стану та успішного подальшого лікування.

Зустріч хворих в аеропорту

В обов’язки співробітників медичного трансферу входить повний спектр послуг: зустріч хворого в аеропорту з кріслом або іншими необхідними засобами, дбайлива евакуація хворого в машину швидкої допомоги. Спеціальний транспорт для хворих дозволяє пацієнту відчувати себе під час поїздки максимально комфортно. Фельдшер або лікар протягом усього шляху спостерігатиме за його станом. Після прибуття в пункт призначення санітари супроводять або перенесуть хворого до дверей місця його проживання або до крісла чи ліжка. Аналогічні дії проводяться при трансфері в клініку, де забезпечується прибуття пацієнта в палату.

Замовляючи послугу транспортування хворого в аеропорт чи на ж\д вокзал або зустрічі пацієнта, зверніть увагу на наступну  інформацію:

 • Дата та час транспортування;
 • Маршрут перевезення по Україні;
 • Додаткові послуги;
 • Необхідність спеціальних умов транспортування (реанімобіль);
 • Наявність в машині швидкої супроводжуючого, багажу;
 • Час очікування та інші нюанси.
Серафинит - АкселераторОптимизировано Серафинит - Акселератор
Включает высокую скорость сайта, чтобы быть привлекательным для людей и поисковых систем.