...

Як відбувається перевезення хворих в інше місто?

Як відбувається перевезення хворих в інше місто?

Людина, що має з серйозні труднощі із пересуванням або зовсім прикута до ліжка, не в змозі їхати у звичайному транспорті. Для транспортування таких людей по Україні необхідно використовувати найбезпечніші засоби перевезення хворих.

Така відповідальна процедура повинна проходити тільки на спеціальному транспорті та під пильним наглядом фахівців.

Варто пам’ятати, що важливий не тільки сам транспорт. Пацієнта слід обережно переміщати з місця на місце, щоб не завдати шкоди здоров’ю. Зазвичай у кваліфікованих компаніях працюють фахівці, що досконало володіють необхідними навичками.

На якому транспорті проводяться перевезення хворих?

Медичні таксі – це спеціальні автомобілі, що мають спеціальне сучасне обладнання та можуть забезпечити комфортабельні умови для перевезення хворих по всій Україні.

Щоб виконувати транспортування лежачих хворих, всі автомобілі проходять спеціальні перевірки. Для цього у машин має бути правильна посадка, легкий хід по будь-якій дорозі. Крім того, медичні таксі повністю адаптовані для безпечного транспортування лежачих хворих «від ліжка до ліжка». До такого обладнання відносяться: візки-каталки, м’які та жорсткі носилки, інвалідне крісло та інші пристосування. Відповідний пристрій підбирається в залежності від стану пасажира.

Для транспортування хворих, що мають нестабільний стан здоров’я, використовуються реанімобілі, які виконують роль своєрідних клінік на колесах. В них пацієнти можуть отримати будь-яку необхідну медичну допомогу під час дороги.

Умови транспортування пацієнтів

Перевезення лежачих хворих має максимально знижувати ризик отримання випадкової травми, виділятися комфортом та безпекою. Дуже часто обмежені в рухах люди відчувають нестерпний біль або сильний стрес, якщо хоч трохи змінюється положення їх тіла. Перевезення лежачого хворого з іншого міста додому — це означає не просто виконати функцію медичного таксі. Така процедура доволі складна і вимагає певної підготовки. Перш ніж транспортувати кожного пацієнта, співробітники компанії-перевізника мають скласти план перевезення, враховуючи такі фактори:

  • діагноз пацієнта;
  • тяжкість його стану;
  • вік хворого;
  • відстань до місця призначення.

Далі приймається рішення про склад супроводжуючого екіпажу та медичної техніки, яку слід використовувати.

Транспортування на будь-яку відстань дуже часто викликає стрес у лежачих хворих, тому важливо зробити все, щоб людина відчувала себе максимально зручно. У таких випадках треба підібрати не тільки зручний транспорт, але й створити комфортні психологічні умови.

Чому варто звернутись в кваліфіковану компанію для перевезення хворого?

Кваліфікована компанія може вирішити багато супутніх проблем:

  • Не потрібно шукати людей, які обережно перенесуть хворого в поїзд, машину або літак.
  • Відпадає потреба пошуку служби транспортування хворих в чужому місті: пацієнта доставлять до потрібної будівлі, а санітари перенесуть його прямо до ліжка.
  • В автомобілях все продумано до дрібниць, щоб лежачого хворого нічого не турбувало під час поїздки, а родичам було зручно.
Серафинит - АкселераторОптимизировано Серафинит - Акселератор
Включает высокую скорость сайта, чтобы быть привлекательным для людей и поисковых систем.