...

Перевезення пацієнтів хворих на рак

Рак – важке захворювання, що має безліч форм, які важко діагностувати на ранніх стадіях. Однією із багатьох причин цього є те, що багато людей не готові навіть уявити собі, що колись їм доведеться зіткнутися із цією страшною хворобою. В багатьох випадках на лікування надходять пацієнти із серйозними симптомами, іноді мова йде про втрату рухових функцій або інші проблеми, що не дозволяють вести нормальну життєдіяльність.

Знайти лікування, а точніше місце та грамотних фахівців, які зможуть взятися за ведення конкретного випадку – це ще не вирішення проблеми. Пацієнт може перебувати на величезній відстані від великих профільних клінік (онкоцентрів) та висококваліфікованих лікарів.

Іноді для того, щоб отримати якісну діагностику, провести необхідні процедури або операції, доводиться їхати або летіти на далекі відстані. В такому випадку на допомогу приходить послуга санітарного перевезення хворих.

Перевезення хворих на рак засобами санітарної служби проводиться в наступних випадках:

  • необхідно доставити хворого в клініку для проведення операції;
  • хворому потрібно проходити регулярні процедури далеко від дому;
  • пацієнт відправляється з однієї клініки в іншу, або в хоспіс;
  • майже будь-які перевезення, коли хворий не може пересуватись самостійно;
  • пацієнт знаходиться у важкій стадії прогресування хвороби;
  • пацієнт повертається додому після проведеного лікування;
  • пацієнт потребує регулярного або постійного медичного супроводу на дому;
  • перевезення хворого на обстеження в стаціонар міста;
  • транспортування хворого з онкологією в інше місто по Україні;
  • Перевезення хворих на рак до будь-якої країни Європи.

При транспортуванні важких онкохворих в спеціально облаштованому реанімобілі обов’язкова наявність дефібрилятора, апарату вентиляції легенів, препаратів для стимуляції дихальної, нервової і судинної систем, необхідних ліків та апаратури для моніторингу та підтримки життєдіяльності, зменшення больового синдрому.

Під час дороги супроводжуючий персонал спостерігає за станом хворого, фіксує будь-які зміни, а також зможе надати термінову медичну допомогу у разі різкого погіршення показників. Варто пам’ятати, перевезення важкого хворого означає, що будь-який стрес може погіршити поточний стан пацієнта, тому всі заходи потенційно необхідної допомоги важливо спланувати заздалегідь.

Рішення про те, який вид транспорту підходитиме для перевезення, приймається в залежності від стану хворого.

Перед транспортуванням пацієнта оглядає лікар, щоб оцінити його стан та обрати безпечний спосіб перевезення. Далі пацієнта готують (вводять необхідні лікарські засоби та ін.), а під час транспортування медичний персонал постійно спостерігає за його станом.

Наша служба медичного таксі здійснює перевезення лежачих хворих та пацієнтів в критичному стані. Для виклику швидкої допомоги або реанімобіля для транспортування хворого потрібно просто зателефонувати в центр.

Серафинит - АкселераторОптимизировано Серафинит - Акселератор
Включает высокую скорость сайта, чтобы быть привлекательным для людей и поисковых систем.