...

Перевезення хворих під час воєнного стану

Перевезення хворих під час воєнного стану
Транспортування хворих під час воєнного стану – одне з найактуальніших питань на сьогоднішній день. Відбувається як перевезення хворих або поранених осіб по Україні, так і транспортування пацієнтів в Європу.

Перш за все родичам лежачих хворих або поранених варто акцентувати увагу на час, що буде затрачений на перевезення. Чим раніше та швидше вдасться транспортувати пацієнта до лікарні, тим більша ймовірність уникнути ускладнень для здоров’я та зберегти життя людини.

Наголошуємо увагу, що під час воєнного стану на небезпечних територіях ворог не щадить та обстрілює навіть автомобілі швидкої допомоги з лікарями та пацієнтами всередині. Нажаль, окремі медичні служби перевезень не є винятком. Звернутися за допомогою для транспортування Вашої близької людини на безпечних контрольованих територіях в інше місто України або в будь-яку країну Європи, можливо звернувшись в диспетчерську службу медичного таксі. Наші працівники проконсультують Вас з усіх можливих питань про транспортування, адже важливо спланувати маршрут до дрібниць.

Лежачий хворий — це людина, яка має обмежені можливості, що можуть бути викликані великою кількістю причин. Саме тому його перевезення має починатися з огляду лікаря, який приймає рішення щодо стану хворого та завіряє це документально. Перевіряються показники артеріального тиску, рівень цукру в крові, пульс, частота дихання і та ін.

Безпосередня підготовка пацієнта включає кілька етапів:

  • моральна налаштованість на поїздку з детальним роз’ясненням всього, що буде відбуватися. Це допоможе уникнути хворому зайвого стресу, в якому знаходиться зараз майже кожен українець;
  • перед поїздкою краще не годувати хворого або обмежитися легким сніданком, щоб не перевантажувати шлунок;
  • заздалегідь підготуйте всі необхідні речі (необхідний одяг, засоби особистої гігієни, ліки, прописані лікарем до документації, виписка з лікарні, висновок лікаря);
  • зробіть перед поїздкою гігієнічні процедури (відвідування туалету, зміна підгузка);
  • одяг в поїздку має бути зручним та комфортним для тіла.

Служба медичного таксі забезпечує пацієнта медичним працівником, фельдшерською або реанімаційною бригадою на час транспортування до пункту призначення. Створення необхідних умов в спеціально обладнаних для цього реанімобілях є однією з найважливіших складових безпечної поїздки. Тут важливо все: від можливості надання необхідної медичної допомоги до правильної фіксації пацієнта, створення для нього комфортних умов.

Звичайно, сьогодні перевезення важких, лежачих хворих або поранених відбувається в залежності від ситуації, хтось має можливість заздалегідь спланувати поїздку, а хтось без нічого залишає свою домівку, щоб просто зберегти життя.

Бережіть себе та своїх близьких. Також пам’ятайте, що правильна організація та підготовка допоможуть хворому комфортно, без зайвих ускладнень дістатися в потрібний пункт.

Серафинит - АкселераторОптимизировано Серафинит - Акселератор
Включает высокую скорость сайта, чтобы быть привлекательным для людей и поисковых систем.